Ostukorv
Kogus:
Kokku:

 

Mesindusinventar soodsalt

Hea mesindusinventariga on mõnus töötada, kuid kohalik ja Euroopa hinnatase võtab tihti kukalt kratsima. Ida-Euroopa hinnatase on märksa atraktiivsem, aga transport on paraku keeruline ja kallis. Keeruline on, aga mitte võimatu. Eesmärgiks on pakkuda valitud mesindusinventari mõistliku hinnaga. "Valitud" tähendab seda, et eelvaliku teen juba ise ära, et kaup peab kindlasti mingile kvaliteedistandardile vastama. Samas, ega minagi täpselt tea, mis on hea! Tellin ju peamiselt veebi kaudu, toodet enne nägemata. Aja jooksul kogemusega loksub sortiment paika. Kodulehel püüan iga toote kirjelduses ausalt märkida, mis on minu ja/või klientide kogemus mingist tootest. 
 Vaata e-poodi >>> Pane asjad korvi ja saada tellimus. NB! Tellimusblanketil ei ole makserekvisiite. Kontrollin esmalt kõik üle, et kaup on ikka laos olemas ja siis saadan arve koos makserekvisiitidega. Kuna kauba transpordikulud võivad olla väga erinevad, siis jätame endale õiguse hindu muuta ette teatamata. 

E-poe valik on kindlasti pidevas muutumises-täienemises, ses mõttes tasub silma peal hoida. Mõtteid on, mida võiks. Muidugi, eks ma hõiskan FB mesinike foorumites välja, kui midagi olulist juurde tuleb