Ostukorv
Kogus:
Kokku:

 

Ukraina_022018

Viskan siia kujundamata kiiruga mingi info üles. siin reisil on raske sellega tegeleda. Hiljem korrigeerin viisakamaks. Praegu täiendan seda jooksvalt, et kel huvi, võib aeg-ajalt pilgu peale visata.

õit oli raske, vihma ja lörtsi, tohutu liiklus-rekkad, aknaklaasid, peeglid, tuled said ruttu mustaks. Ukraina piiril oli kaubaautode-rekkade järjekord 7km! Aeg-ajalt tuli peatuda, et neid puhastada. Lõpuks läks esiklaas nii õliseks, et tavalise puhastusvahendiga ei puhastanud piisavalt ja nähtavus oli ikka väga halb. Asfalt oli nii tume, neelas niimoodi valgust, et justkui polekski auto tulesid. Vahepeal sõitsime peaaegu umbes, ei saanud aru, kus on sõidurada. Aga siin me oleme! Jõudsime Harkovisse täna öösel kl 2. Magama saime pool neli.

Etteruttavalt võib öelda, et reis on huvitav, edukas ja kordaläinud. 
Olin õigel ajal õiges kohas. Harkov on mesindusinventari tootjate pealinn, siin on tõesti palju huvitavaid ja seninägemata asju. Eriti meeldis, et paljud tootjad on särasilmsed, pühendunud professionaalid. Näed, kuidas ta räägib ja silm särab! 
Kahjuks on paljud asjad seotud raamimõõtudega. Aga tootjad on huvitatud koostööst meiega ja valmis tegema ka meie mõõtudele. Alustuseks toon eritellimusel tehtud RV kolmnurk-lahtikaanetusnoad ER ja LG raamile. Kvaliteetttoode ja hea hind!

17.veebruar.
Käisime täna mesindusnäitusel, päev oli sisukas ja tulemuslik. Palju olulist infot, kontakte ja positiivset suhtumist. Aeg kulus kiiresti nii, et aega jäi puudugi, ei jõudnud süüagi, alles õhtul 6 paiku. Hinnad on uskumatult odavad. Õõbime Maailma suurima väljaku ääres (Pl. Svoboda) Hotell Krakovis uhkes toas, hind 3 ööpäeva eest 90,-€ (see läheb Rünnoga pooleks).
Homme jätkame messil, palju ei jäänud enam teha ja siis jalutame niisama Krakovi vanalinnas. Ja siis puhkame, sest esmaspäev tuleb jälle tõsine tööpäev.
18.veebruar, pühapäev
Tänase päeva planeerisin kergeks, et hommikul külastame kiirelt veel messi, lõpetan mõned asjad ja jutud, mis eile pooleli jäid. Et siis on aega Harkovit väisata ja lõdvalt võtta. Aga läks ikka nii, et päev kujunes väga töiseks. Leidsin veel mõningaid
põnevaid kontakte ja võimalusi. Lõpetasime päeva ja saabusime hotelli kl 23.00 Õhtupoolik oli Sasha ja Sergei seltsis, kes on ühe juhtiva mesindustarvikute tootjafirma omanikud. Näitasid autoaknast Harkovit, park Gogolis käisime ringi, see oli selline talvine lõbustus ja puhkepark. Väga ilus, uhke ja äge. Vedasid peegellabürinti ja hirmutuppa. Pärast õhtustasime Ukraina rahvusrestoranis, naturaalne ja lahe. Mõlemad mehed olid mõnusad ja intelligentsed, ei olnud erilist pingutust nagu tihti äriõhtusöökidel on. 
Homme laadime kauba peale ja tollimine. Ülehomme on plaanis selle mesindusfirma külastus, kellega täna õhtustasime ja õhtupoole Tserkassi, sinna on 6-7 tundi sõitu.